| Toader_Raisa_1998 a întrebat:

Voua va convine ca uni sa raspunda la intrebari prin raspunsuri care va insulta? fiti sinceri

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca numanui nu ii convine si nici nu accepta sa fie insultat, si nici eu nu ma cobor la nivelul lor si dau next.e cel mai bine
O seara bunahappy

| TeoPT a răspuns:

Dacă eu consider că merit...

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Nu, chiar deloc. Mi se pare că acești oameni nu au ce face și nu au nici bunele maniere. Sunt persoane imorale și fără valoare. Eu nici nu le bag în seamă. Așa ar trebui să faci și tu. Nu le răspunde, pentru că așa le dai satisfacție, fi mai deșteaptă și nu le da importanță.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca oricarui om normal i se zbarleste putin parul la ceafa cand e insultat.Dar totodata e si un bun test al capacitatii noastre de autocontrol.Trebuie sa realizam faptul ca aici este vorba de contacte live, si mi se pare cu atat mai interesant.In concluzie trec foarte usor peste acest gen de insulte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*unii
daca mintea lor nu ii duce mai mult, ce sa le ceri?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Depinde dacă merit sau nu insulta aceea; dar cred că nu o merit, pentru că eu gândesc cu capul nu cu găozul.
Eu răspund de multe ori mai acid, dar pentru simplul fapt că persoana respectivă a zis ori o tâmpenie ori a făcut o ceva care să denote cretinism în stare nealterată. Nu mă iau aiurea de oameni pe un site, şi nu am nimic personal cu nimeni, chiar am şi alte chestii de făcut.

| lolium a răspuns:

NU,nu imi convine.Dar uneori raspunsul e pe masura intrebarii, in sensul ca multi posteaza intrebari tampite, doar pentru ca nu au ce face

| LaNaibaa a răspuns:

La aceasta intrebare pariez ca toti vor spune ca nu le place deoarece, daca ai o adevarata problema nu cred ca ti-ar place sa iti raspunda cineva cu o injuratura decii. logic ca nimanui nu`i place.

| Toader_Raisa_1998 explică:

Va multumesc ca ati fost sinceri si atat de respectosi