| Damian a întrebat:

Cati dintre voi tineti un jurnal? Si ce reprezinta pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu aveam un jurnal pana acum cateva luni.Si ma gandesc sa il continui. Dar problema ca nu mai stiu pe unde l-am ascuns sau daca l-a dibuit mama.Erau chestii nasoale expuse si un limbaj putin mai poetic si cred ca mama s-ar speria daca l-ar citi. Ce reprezenta pentru mine? Pai era singurul care stia absolut tot despre mine si nu ma criticatongue

4 răspunsuri:
| justme_2041 a răspuns:

Buna! Eu am un jurnal...hmm ce reprezinta! Pai secretele mele.toate! sanatate si mult noroc in ceea ce faci! pupici:*:*

| iuandfto a răspuns:

Buna. Eu prefer un blog unde scriu ce simt http://ganduri-andreea.blogspot.com/. Intr-un jurnal scrii ce simti si il arati doar prietenilor foarte buni insa daca te prinde cineva cu el se pot raspandi vesti. Deci eu cred ca e mai ok un blog.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Eu am jurnal și scriu cu semne în eltongue Și îl las pe birou, că oricum nu poate deșcifra nimeni ce scriu! Încep să scriu în el de la festivitatea de deschidere a școlii până la festivitatea de premiere. Întâmplările din vacanță le scriu într-un jurnal de călătorii, tot în semne. Jurnalul reprezintă pentru mine locul în care pot să-mi scriu gândurile, simțirile și amintirile. Mă ajută să mă liniștesc și să găsesc rezolvare la orice problemă care se ivește. Și mai am un dosar în care scriu în română diverse planuri: cum să mă comport, ce replici să spun în diferite situații etc. Dar în dosar scriu în română și îl pitesc bine, căci altfel...

| FreakyFred a răspuns:

Eu n-am niciun jurnal. sincer, nu prea am inteles-o pe asta cu jurnalul. daca te gandesti la ceva, de ce trebuie neaparat sa-l scrii undeva unde ar putea fi vazut de cei din jurul tau? mai bine pastreaza-ti gandurile!
app, tu ai jurnal?