| Papita14854 a întrebat:

Ce reprezintă un jurnal?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Buna, un jurnal reprezinta un caiet de notite in care iti scrii toate dorintele, intamplarile, intalnirile, tot ce tine de viata ta personala si ti se pare important ca sa nu uiti.

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Un jurnal reprezintă un caiet (agendă, etc ) în care scrii ce ţi se întâmplă, ce simţi tu la sfârşitul fiecărei zi. Este foarte frumos ca, atunci când vei ajunge la maturitate, să vezi cum gândeai acum şi câte prostii făceai.

O seară frumoasă!

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Jurnalul este locul in care iti scrii toate amintiriile si persoanele speciale intelegi tu pe scurt viata personala insa nu uita ca se pune data si se incepe cu draga jurnalule.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Un fel de prieten...