| Andra_8863 a întrebat:

Cati idoli aveti si cine sunt?

Răspuns Câştigător
| xDoiObrăjori a răspuns:

Hi Andra! Eu am foarte multi idoli!

1-Dumnezeu
2-Maica Domnului
3-Toti ceilalti Sfini

Acestia sunt idolii mei! Funditaaa? Daca merit!

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dalai Lama.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Eu personal nu am nici un idol! Am trecut de varsta aia in care credeam ca lumea e perfectalaughing Nimeni nu e perfect! Prefer sa "fur" cate ceva de la fiecare... Iar vedetele nu le idolatrizez nici atat pentru ca nu putem sti daca sunt in viata reala asa cum sunt pe sticla. Baftawinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Marilyn Manson - este un muzician american și artist cunoscut pentru imaginea sa controversată. Este vocalistul formației cu același nume.
Black Tape For A Blue Girl - este o trupa americana de darkwave fondata in 1987 de catre Sam Rosenthal
Groove Coverage - este o trupa euro dance
Black Veil Brides - trupa americana de rock
Ronnie James Dio - unul din cei mai buni muzicieni care a trait.a fost un vocalist și compozitor de heavy metal american al trupei Elf, Rainbow, Black Sabbath

| Roberta a răspuns:

Leighton Meester

| lollyd a răspuns:

Selena Gomez ☻

| Andra_8863 explică:

Din muzica mai

| andrei213 a răspuns:

Doiobrajorix laughing)))))))))))))) fi bai serios pe bunelaughing))esti chiar nebuna la cap umergi la biserica eu la sala regatului da asta e partea a 2a

| Laura11 a răspuns:

Shakira e frumoasa desteapta si are o voce superba si melodiile sunt foarte super

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu am idoli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu idolizez pe nimeni, dar imi plac la nebunie rapperul american Pitbull si, Adi Sina de la akcent.

| Luvly a răspuns:

Hey!
Amy Lee. big grin.
Ar fi doar asa. dar eu raman pe locul 1.
Pa, pa.

| SnowWhite1 a răspuns:

3.
James Cameron-regizor de succes. ( a reizat Titanic si Avatar)
Anne Hataway-actrita
Marilyn Monroe-una dintre cele mai celebre actrite ale secolului 20

| 27057630 a răspuns:

Eu sunt propriul meu idol.