| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idoli sau modele pe care le urmati? Daca da, care este idolul/modelul pe care-l urmati si de ce l-ati ales?

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

Modelul meu in viata este regizoarea mea. O persoana minunata, cu o energie debordanta. Pune pasiune in tot ceea ce face si face parte dintre putinele persoane pe care le admir. Reprezinta modelul meu in viata si idealul feminin.

2 răspunsuri:
| AlynaC a răspuns:

Eu nu am un model anume dar de fiecare data ma uit la felul in care vorbesc, se poarta etc alte persoane si daca imi place cum o fac ma schimb pe mine pana ajung sa am acele calitati care imi plac cel mai mult la persoana respectiva

| rOckx3 a răspuns:

Modelulmeu e Hayley William.Ptr ca canta[am facut cacofonie] ggenulmeu de muzica, si pune sufleth!