| Andreeacu2e a întrebat:

Cati prieteni aveti?(in numar daca se poate)

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

4 cu care sunt tot timpulwinking

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Putini dar esentiali.Inca nu am inteles daca ei m-au castigat pe mine sau eu pe eithinking Cred ca a fost ceva reciprocwhistling

| Bacemi a răspuns:

Iti spun ce am scris si pe blogul meu : Prieteni? Am! Si numarul nu va conta niciodata. '' Am '' este cuvantul magic. Odata ce un prieten a intrat in viata mea nu il voi mai lasa vreodata sa plece. Am destui prieteni. Au intrat in viata mea si nu vor sa mai plece. Nu spun ca daca ar vrea i-as lasa vreodata happy

| monyk a răspuns:

Buna, parerea mea e ca nu conteaza cantitatea si calitatea, asa si cu prietenii.Mai bine 2 si buni decat 10 si falsi.Eu pot sa spun ca prietene adevarate nu am, adica asa prietene de suflet, nu, fete mai apropiate cu care ma inteleg asa foarte bine sunt 3.Adica una care e verisoara cu iubitul meu, una care o cunosc de la gradinita si ne intelegem foarte bine si inca una care a fost prietena mea cea mai buna dar ne-am cam racit una de alta, acum vorbim dar mai rar si nu vorbim deschis una cu alta si nu ne spunem secrete.
In ziua de azi rar prietene adevarate; prefer sa ma inteleg bine cu toata lumea dar sa nu imi pun toata increderea in cineva sa nu imi para apoi rau.
Amice si amici am destui si fete cu care in general mai ies la plimbare, cu care mai povestesc sunt multe, nu le stiu numarul, dar prietene cat de cat imi sunt cele 3 care le-am mentionat mai sus.

| roxy_2350 a răspuns:

Prieteni adevarati 2

| VacaVacuta a răspuns:

3 prietene adevarate.

| anduta160 a răspuns:

Nu am nici un prieten.amici vreo 3, 4. dar prieteni adevarati care sa nu fie invidiosi sa fie alaturi la bine si la greu nu.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

3-4

| romaniaaa a răspuns:

Fara numar, daca stau sa ii numar o sa descopar infinitulstraight face

| Fuzkyn a răspuns:

Doar vreisori (baieti) care stau prin zona ...doar 2