| Bogdan201739 a întrebat:

Cati prieteni aveti pe Facebook?
45 de prieteni este un numar mic?

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Am aproximativ 200, dar macar ii cunosc. Inainte aveam peste 700, dar nu cunosteam nici macar jumatate din ei, si asa ca i-am curatat din lista. Ma gandesc sa imi sterg Twitter-ul, cu toate ca am peste 1600 de urmaritori. Asta am spus-o doar ca sa ma dau mare laughing

| Gonrax a răspuns:

Eu am ~200 prieteni și îi cunosc pe toți.
Nu înțeleg de ce ai avea 1000+... doar să te dai șmecher că îi ai, și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza numarul idea e sa fie prieteni adevarati

| Andreea213 a răspuns:

0. Prietenii de pe Facebook nu sunt adevarati, chiar daca ii cunosti. Prin mesaje parca ar fi alti oameni.

| roby223 a răspuns:

Numaru de prieteni nu conteaza ceea ce conteaza e sa si vorbesti cu ei, degeaba ai 2000 de prieteni daca nu vorbiti niciodata

| georgianasiiulia a răspuns:

Pana la urma nu conteaza cati prieteni ai pe Facebook. Eu am 128 de prieteni.

| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Nu,macar aia 45 de prieteni sa-ti fie prieteni cu adevarat!

| devBee a răspuns:

Hehe, eu am 39. Nu conteaza numarul de prieteni, dar ar fi de preferat sa ii stii pe toti. Cel putin mie unul nu imi place sa vad in newsfeed despre cineva pe care nu il cunosc / nu mai tin legatura (am mai sters persoane cu care nu am mai vorbit). Bine, eu nu m-am multumit nici cu atat, asa ca am dat unfollow tuturor pentru ca nu vreau sa ajung sa imi pierd timpul pe Facebook (din poza in poza ajungi sa pierzi zeci de minute).