| anonim_4396 a întrebat:

Ce useri ar trebui ignorati din start?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toti. Eu cand intru sa raspund la o intrebare, nu ma uit ce prostii au scris altii.
Pe aia care se deranjeaza sa-mi explice pe unde se usureaza gaina, ii ignor. Eu nu vreau sa ii deschid mintea nimanui pe aici.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nimeni. Daca raspunsul este bun... ce conteaza altceva?

| Celcestietot a răspuns:

Kirk.

| RKBlue a răspuns:

Niciunul.
Pe cei pe care vrei sa ii ignori, ignora-i.
Dar nu cred ca e bine sa ignori pe cineva dinainte.

| Anonima163333 a răspuns:

Toti sunt ok.

| Felissa13Eden a răspuns:

Orice user care nu are raspunsuri bazate pe principiile tale ar trebui ignorat happy

| anonim_4396 explică (pentru Felissa13Eden):

Poate sa aiba raspunsuri total diferite de principiile mele, nu ma deranjeaza.
Atata timp cat nu da raspunsuri impertinente si injurioase, desigur.

| Celcestietot a răspuns (pentru Felissa13Eden):

La fel ca oamenii de culoare, trebuie marginalizati daca ne luam dupa aceasta logica.