| asdfghjklmnb a întrebat:

Cati webkinzi aveti voi? Si pe care ii aveti? Aveti si alte accesorii cum ar fi zum, figurine, cardur etc? Eu am 4 webkinz si un lil'kinz, 2 fig, carduri, breloc cu koala. as vrea sa aud si despre voi. Va rog nu va bateti joc.Multumesc anticipat. Fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| CuloareaFericirii a răspuns:

Am doi webkinzi, unul de lux dar nu stiu sai acctivez avantajele alea intre ghilimele :leu de ala din safari(ceva de genullaughingpe nume Sugar si o elefantica(velvety elephant)pe nume Belle cam atat despre mine

1 răspuns:
| RobertaIulia a răspuns:

Buna! Eu am 10 webkinz. Uite ordinea in care i-aam cumparat:
1. White Terrier Puffa Femela
2. Jack Russell Duky M
3.Husky Husky M
4. Bueberry cheeky Dog Sparky M
5.Cocker Spaniel Max M
6. Spotted Leopard Spot M
7.Border Collie Jack M
8.Rabbit Eddy M
9.Briliant Bandit(Raton Mov) Ashley F
10. Winter Fawn Jacob M

Acestia sunt Webkinzi mei!
Am o singura hainuta de la ei big grin
Si pe primul cont e Puffa si Eddy: nume de utilidzator: robe100
Al doilea Duky: N de U: robe110
Si al treilea: Cei ramasi N de U : huskybaiat.
Sunt cam incurcati dar na... laughing
Adauga-ma daca doresti!
Pa kiss