| anameoow a întrebat:

Caut ceva lume cu care sa mai vorbesc despre muzica,viata, chestii.De preferabil cineva care sa asculte rock/metal..Nu am pretentii si stiu ca nimeni nu o sa se ofere, dar n-am chef de pusti mici care asculta manele sau house(no offence). Cine vrea sa-si mai piarda din timp vorbind cu cineva sa imi trimita un mesaj si ii dau id-ul meuhappySa nu ma banati va roglaughing

1 răspuns:
| jhonsmyth a răspuns:

Eu,baga id dont_break_my_heart90 am22de ani sper ca sunt marisortongue si daca tot sunt primul care las raspuns, poate imi dai funditahappy