| Sabinutata a întrebat:

Caut o femeie fata dura rea nemiloasa care stie sa taie si a taiat tot felul de animale cu cutitul. oare exista asa femeie aici.

Răspuns Câştigător
| MPersephone a răspuns:

Nu as taia niciodata animale, dar as taia un barbat care emana masculinitate toxica, i-as baga organul in gura si l-as oferi drept sacrificiu animalelor.

| Sabinutata explică (pentru MPersephone):

Daca esti femeie atunci se poate numi curaj si duritate (duritatea unei femei nu se axeaza numai pe taiat sau calcat animale )ca si pe pedepsit fara mila jegosi de barbati.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru MPersephone):

Well, și oamenii sunt animale. Deci te contrazici (:

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur exista, cel putin una. Foarte bine ascunsa.

| Sabinutata explică (pentru DoarBogdan):

De ce ascunsa? Ca duritatea unei femei e o mandrie nu e de ascuns

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adev

| ShaOfHatred a răspuns:

Poate :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te prin sate, multe stiu sa taie iepurele, gaina daca ai noroc si oaia, porcul etc

| Sabinutata explică (pentru anonim_4396):

La sate sant nu zic ca nu dar acele femei nu au auzit de internet? De Facebook? De saitul asta?