| Maaryyneelaa a întrebat:

Caut o persoana, de ceva timp, si as dori sa va cer autorul.Persoana respectiva are varsta peste 37 de ani, locuieste in bacau si este profesoara de biologie, stiu si numele ei dar as vrea sa vorbesc cu cineva care este din bacau si imi poate da mai multe informatii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Sau poti cauta in cartile alea, pagini aurii sau cum se cheama:-?
uite incearca asa http://www.paginiaurii.ro/

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Politia iti da informatiile necesare, trebuie sa ii sti si numele intreg.

| Maaryyneelaa explică:

Momentan caut o persoana care este din bacau, ca sa imi poata da mai multe informatii! nu cunoasteti pe nimeni din bacau care pot lua legatura ca el sau cu ea?