| anonim_4396 a întrebat:

Caut o relatie/prietenie virtuala, idc daca e chiar de relatie, da` sa fie de prietenie atunci si de vorba, m-am plictisit de prieteni falsi care pleaca intr-o perioada scurta, btw insta-u davide291103, in caz de ceva vorbim acolo, happy, a si btw in caz ca e de relatie vorbim ceva timp pentru a ne cunoaste daca e. Ugh ce cringe ma simt...

1 răspuns:
| LePotato a răspuns:

"Ugh ce cringe ma simt... laughing"

Stai linistit, ca si poza ta e la fel de cringe ca si postarea asta. Imi sangereaza ochii.