| RAY a întrebat:

Caut persoane inteligente care vor conversatii inteligente pe teme stiintifice, ceva persoane pe aici?

Nu caut socializare ci doar sa cunosc diverse pareri despre diverse teme atat

https://www.facebook.com/Liber-cugetatori-40839522657841 3/

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu există

35 răspunsuri:
| RAY explică (pentru whatevernvm):

Acel user are mai multe conturi pe TPU, glumeam, nu ma iau de lume, dar, cum ai aparut acum nu stii, cand vezi ca face misto de tine mereu

| SilentRain a răspuns:

Hmmm Ray, tot ce vad eu aici e doar faptul ca tu ma acuzi pe mine ca te copiez

Cand ai dreptate, îți dau dreptate
Cand nu ai, nu ai, n-ai dreptate

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu glumesc Ray, ai puțin seriozitatea, dacă nu cer prea mult

| RAY explică (pentru SilentRain):

Hmmm Ray, tot ce vad eu aici e doar faptul ca tu ma acuzi pe mine ca te copiez
rolling on the floor rolling on the floor eu am un singur cont atat pe TPU, dar, tu ai mai multe, in fine e treaba ta

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ești fenomenal, faci o afirmație fără nici o dovada