| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare doar pentru ateii, agnostici

as vrea sa stiu

1 daca ati fost vreodata la o intarnire intre liber cugetatori ce se vorbea acolo?

2 daca ar vrea cineva sa mearga la o astfel de intarnire?

3 care e ateu, agnostic si e din Timisoara?

de ce pun intrebarile astea?

ca am primit o invitatie si nu stiu ce sa fac
https://www.facebook.com/......114432118/

9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Chiar mi ar place sa vin la asa ceva... sunt curios ce se discuta acolo...

| RAY a răspuns (pentru shadovv):

Esti DIN Tm

| shadovv a răspuns (pentru RAY):

Din intamplare nu.

| RAY a răspuns (pentru shadovv):

Nu stiu ce sa fac, sincer m-as duce sa cunosc pers care gandesc ca mine sa schimb idei cu ele

| 4b a răspuns (pentru RAY):

Meri ca sigur nu te papa carevawinking

| RAY a răspuns (pentru 4b):

Tu mai suparat, sti de ce

| DyNo a răspuns:

Pai nu vad de ce nu ai merge.

Răspuns utilizator avertizat
| Generalul a răspuns:

Contrar propagandei bisericii, ateii si agnosticii nu sunt satanisti iar la o intalnire de a lor probabil ca vor avea o discutie cum au toti oamenii, doar lipsite de umbra superstitiilor. Din ce imi dau seama, intrebi ca si cum s-ar intampla lucruri dubioase pe acolo happy Te asigur ca nu va sacrifica nimeni animale pe altar si nu va trebui sa bei sange tongue Nu strica sa participi, indiferent de orientare religioasa. Adica daca esti ortodox convins, nu strica sa vezi si argumentele celorlalti.