| RAY a întrebat:

Caut persoane inteligente care vor conversatii inteligente pe teme stiintifice, ceva persoane pe aici?

Nu caut socializare ci doar sa cunosc diverse pareri despre diverse teme atat

https://www.facebook.com/Liber-cugetatori-40839522657841 3/

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu există

35 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Si eu îl caut pe Liviu Teodorescu pe TPU, deh' nu o sa se întâmple

| Bondarel99 a răspuns:

Pai si cand socialilezi nu poti conversa inteligent? Sau invers?

| RAY explică (pentru Bondarel99):

Nu la asta ma refeream

| Plato a răspuns:

Ai gresit site-ul, baiatu' meu. Scrie TPU nu Mensa.

| RAY explică (pentru Plato):

Se vede ca ai dreptate din pacate, nu ma asteptam la genii si la liber cugetatori

| RAY explică (pentru Plato):

Hai sa mai vb, mi-a raspuns o fata, si ma intreba despre profilul meu real si alte chesti, da omule eu nu vreau socializare si doar sa citesc diverse pareri atat, si cica sunt penibil ))))))

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai plictisit si vrei sa vorbesti cu persoane care au un IQ estimat intre 130/139/140/160/180 care detin cunostinte vaste despre mai multe domenii sa stii ca in RO mai rar dar poti sa gasesti daca stii unde sa cauti nu pe Tpu.ro

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu man, fiinte umane care nu sunt ignorante, inchise la minte, dar nu vreau socializare

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

"Caut persoane inteligente care vor conversatii inteligente pe teme stiintifice" pai stai un pic frate asta e tot un fel de socializare adica pe bune atunci cand ai o conversatie cu cineva inseamna ca socializezi.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Pe teme stiintifice nu despre mine, la asta ma refer

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Pai eu ce am spus ma in ultimul comentariu in ghilimele, nu ma refeream la tine.

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Nici tu?

| RAY explică (pentru SilentRain):

De ce raspunzi aiurea?

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Ai dreptate, o tara de prosti si indioti

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu am raspuns aiurea, am zis exact ca si raspunsul castigator, doar in alta forma
Mai citeste raspunsul meu o data, e acelasi raspuns cu un praf de ironie

| RAY explică (pentru SilentRain):

Nu te compara cu un indivd superior tie

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Niciodata, n-am inteles ura ta fata de mine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Vorbeam series, da ma rog, Nu imi bat capul Cu tine

| RAY explică (pentru SilentRain):

Ma copiezi la greu )))))))))))

| RAY explică (pentru SilentRain):

Vrei sa spui ca eu nu am scris asta?
acum 22 minute | SilentRain a răspuns (pentru RAY):
Niciodata, n-am inteles ura ta fata de mine

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
SilentRain
acum 18 minute | SilentRain a răspuns (pentru RAY):
Vorbeam series, da ma rog, Nu imi bat capul Cu tine

| whatevernvm a răspuns:

Ce i mai băieți cearta asta aici

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ray, iar esti beat?
Cum dracu sa spui tu asta?
Clar, n-ai ce face

| RAY explică (pentru SilentRain):

Eu te am intrebat omule acum cateva zile de ce ma urasti si de ce ma jignesti

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Din cauza ta, te iubim in secret amandoi

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

De ce esti asa nervos azi? laughing))))
Ce-ai patit?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ba tu crezi ca eu tin minte, ce zici tu
Te iei de mine ca bola de om, ori nu esti in stare sa procesezi ironia

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Practic tu esti SilentRain

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor ce

| SilentRain a răspuns (pentru supadeceapa):

Ca nu are bani de neapolitane rolling on the floor

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Poate pe tine te iubește silentrain în secret. Ia nu te mai lua de oameni ca ma supăr