| CrucifiedCountess a întrebat:

Caut sa inchiriez camera in apartament, pret maxim 100E.In Bucuresti.Cineva, Ceva?

4 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Intreaba si tu la batranici din astea cu venituri mici care inchiriaza o camera poate gasesti bafta

| domidoc a răspuns:

Dupa cum te arata avataru' nici pt.500.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu o camera zona colentina la bloc camera arata bine 500lunar cu cheltuieli incluse pentru relati la 0724490408

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
avem un apartament in titan in care inchiriem o camera daca te intereseaza nr de contact este 0766368538
pretul este de 500 ron o persoana si 2 persoane 750 ron