| Mariaaa06 a întrebat:

Caut si eu sa inchiriez apartament cu 2 camere in Pitesti (Arges) la un pret rezonabil, cunoaste cineva? OFER FUNDA CELUI CARE ma ajuta si vine cu ceva sigur.Va multumesc...astept cat de curand raspuns

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu o sa gasesti nimic pe tpu.Cauta pe net cat mai multe site-uri, desi cred ca ai facut deja asta.
http://www.galaxyimob.ro/inchirieri-apartamente

1 răspuns:
| Mariaaa06 explică:

Da..cautasem deja pe acest site.dar multumesc pentru intentia ta de a ma ajuta. si mi.am gasit deja cu chirie...o zi frumoasa sa ai!