| Anonim234578890 a întrebat:

Caut si eu niste replici inteligente pentru copii prosti care se iau de mine, dau funda pentru cele mai bune (sa le inchid gura)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce iti zic ei. Totusi nu-i baga in seama pe prosti, ca sa nu pari mai prost ca ei. Arata-le ca esti indiferent, ca nu te afecteaza cu nimic remarcile lor, si vor inceta sa te mai supere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ignoră tot ce spun despre tine. dacă ceilalți îi cred, înseamnă că sunt la fel de proști. oamenilor cărora le pasă își fac timp să te cunoască, nu ascultă orice zvon.

| Paulvasile10 a răspuns:

Zi-le asa:daca aveti chef de misto-uri exista altii care sa fie prosti sa va faca voua fata sau daca nu vrei poti doar sa nu ii bagi in seama si sa vezi ca o sa devina plictisitor sa se tot ia de tine!

| Anonim234578890 explică:

Am incercat sa-i ignor, dar spun lucruri neadevarate si ceilalti i-ar putea crede.