| Razvan1231 a întrebat:

Caut un cont pe The-West.ro peste nivelul 30, sa nu fie duelist, si de preferat AVENTURIER. Daca merge dau fundita. Dati mesaj privat cu numele si parola...Ms

14 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Nu inteleg de ce toti vreti conturi la jocuri cu nivel mare facut de altii. Care mai e distractia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan si eu vreau cont the west.asa ca cine are nu il vindeti si dati-mil apoi discutam ce va dau in schimb ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id kidor12 pass picaciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami dai un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cau cont the west?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar cont pe the west beta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor jucati de ce de fiecare data romanii cauta cele mai simple metode care imi da cont care are hack Fratilor munciti eu pe the west lumea 1 am lvl 99 am muncit mult recunosc dar m-am distrat mai mult jucand singur decat daca as fi cerut un cont sau vreun hack, script

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont pe the west lev56 aventurier.
pret:9euro pe Vodafone, daca vrei da aici un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau eu cont, lumea colorado, lvl 27, rang 1 in oras, bani vreo 2000, nume de fata, il dau gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dau eu cont, lumea colorado, lvl 27, rang 1 in oras, bani vreo 2000, nume de fata, il dau gratis "
Ia zi user si pass

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan
am cont de 48 daca il vrei id-ul meu este bibi_bibitza2000 il dau gratis

Răspuns utilizator avertizat
| floreaandrei a răspuns:

Vand cont the west...
Colorado-Soldat lvl59...lvl duel 73
Delaware-Muncitor lvl 48 axat pe construire
Buffalo -Aventurier lvl 36 cont incepur pentru a face toate muncile
pe toate conturile am foarte multi bani si obiecte bune, pe colorado am seturile de sarlatan, gentelman, mexican
astept oferte

| floreaandrei a răspuns:

Pe buffalo am lvl 20...scuzelaughing