| DracuIa a întrebat:

Caut de ceva vreme oameni sa mai dezvolt unele discutii/idei/proiecte etc
Dar sincer nu stiu unde sa caut, pe internet de exemplu, din ce vad mereu sunt numai boti spameri si bombardieri fara viata, ce naiba e cu astia?
Ma gandam, bai daca unii nu au ce face cu timpul, inteleg, dar de ce nu pot fi macar putin creativi sau sa incerce sa ajute pe altii daca nu au ce face, in schimb ce vad, numai cocalari, manele pe fundal (la noi) si nimic inteligent (productiv, funny, enteraiment) de spus... pnm
De ce nu se prea gasesc oameni normali(seriosi) pe net?
La un moment dat ma gandeam ca ar trebui sa-mi fac o comunitate in care sa imi pot selecta eu pe cine consider ca e cat de cat normali cu care am ce discuta. big grin

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Se gasesc oameni inteligenti, dar nu discuta cu cei care scriu "o vreme in coace".

| Dismally a răspuns:

Sunt si oameni normali, oameni inteligenti cu care ai ce discuta dar acestia nu fac live-uri pe Facebook ca cei cu manele pe fundal despre care vorbesti big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac intrebarile si initiativele tale. Ai idei bune.

Pe forumuri poti gasi, trebuie doar sa-i selectezi pe cei cu care crezi ca ai putea fi compatibil la discutii, subiecte.

Răspuns utilizator avertizat