| Laraaa.Beibee<3 a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi gimnaziul/liceul? De ce va amintiti cu drag din acea perioada?big grin

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Indubitabil anii de liceu. Iar aici imi amintesc de orele pierdute prin mall ori pe la aparate in diferite baruri, cafenele, fumatul prin baie, galceava prezenta continuu in timpul orelor de curs si nu in ultimul rand stresul bacului, care pentru mine a fost constructiv intr-un final. Pe urma, ce sa vezi...nimeni,nimic, s-a pierdut orice legatura intre noi, altul prin Cj, altul prin Tm, altul prin B, am ajuns sa discut online cu oamenii dragi langa care mi-am petrecut patru ani din viata, trist, nu!?

| Rukhsandra a răspuns:

De gimnaziu imi aduc aminte numai lucruri urate dar liceu este cea mai frumoasa perioada din viata mea tongue

| lela_1124 a răspuns:

Cei mai frumosi ani din viata mea, ramin anii de liceu
am fost si sunt o persoana, sociabila, glumeata
in liceu, m-am distrat, am trait cele mai frumoase momente din viata mea
nu aveam grijii, banii primeam de acas, distractia din camin, a fost superr, iar de amintirii...am f multe si foarte placute