| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cum v-ati simtit atunci cand a-ti terminat gimnaziul si/sau liceul?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Cand am terminat gimnaziul eram trista, am si plans. Cand am terminat liceul mi-am zis in gand "aleluia", iar acum, cu toata sinceritatea, mi-e dor de o ora de matematica, desi nu a fost materia mea preferata laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru anamariarot):

Nici a mea nu este sincer sa fiu.

8 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

* pe v-ati l-ai scris bine; a-ti e gresit happy
@ Cand am terminat liceul m-am simtit minunat - liber sa urmez cariere pe care o vreau. Tu? cum te-ai simtit?

| Doarunaltutilizator explică (pentru sabin89):

Pai sincer sa fiu cand am terminat gimnaziul m-am simtit destul de bucuros pot spune ca am avut la examen o medie destul de decenta si am intrat unde am vrut eu sa intru la liceu.

| T0T a răspuns:

M-am simțit oarecum ok mai ales că am învățat cum și când să pun cratima.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

A scuze pentru asta cand am scris intrebarea am scris-o pe telefon si m-am mai si grabit putin nu prea am bagat de seama.

| Mieeez666 a răspuns:

"Inca 4 ani si scap."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am simtit cel mai fericit om de pe planeta pentru ca am terminat cu scoala pe viata asta. Naiba stie pe cealalta laughing.