| Invictusman a întrebat:

Ce ați face dacă cineva v-ar ataca verbal? Sau dacă cineva cunoscut /necunoscut v-ar amenința? Și nu ați avea pe cine sa va bazați? Și ar fi mai mulți contra ta?

Dar daca mai multe persoane ar face mișto de voi ce ați face? Neavând prieteni, părinți, nimic și ați avea și probleme de sănătate?

De când ma aflu eu pe acest pământ numai cu rromii am avut probleme și am fost și atacat nevinovat, politia știți și voi ca de multe ori doarme pe 'ea'. În ce conjunctura ați folosi violenta?

1 răspuns:
| LoveSleep a răspuns:

A sunat 2002 și a zis ca își vrea violenta stradala inapoi.