| tookie a întrebat:

Ce a-ti vrea sa faceti exact in momentul asta? [momentul cand imi cititi intrebarea big grin ] XoXo

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Ash vrea sa vb cu cineva.deoarece sunt ft plictisita sad
sa ai o zi happy big grin

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa dorm. Dar e prea cald pentru a practica lungitul in pat.In plus n-am abonament la Mos Ene si ziua.De abia mai vine si noaptea. I-a crescut tarifulwaiting

| Luori a răspuns:

Sa pun mana la gura cand casc. Altceva neah.

| Helvete a răspuns:

Sa beau ceva rece si sa ies pe afara, desi e noapte...

| Roxy a răspuns:

Sa fiu u ndeva cu cortu sa ma distrezlaughing

| Gigiku a răspuns:

As vrea sa ma teleportez langa o persoana care ma intereseaza, sa vad ce face la ora asta happy

| Claw a răspuns:

Sa-ti raspund.laughing

| madycumada a răspuns:

Bunahappy
Pai.sa plec odata undeva, in oras, oriunde, ca m.am plictisit in casalaughing
Pa Pa!kiss

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sa o intreb pe prietenamea ce invarte de nu a intrat asa de mult timp pe masstongue... uh?hee hee)

| NICUnoscut a răspuns:

Sa dorm ca maine merg la lucrubig grin