| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU... Am sa vin cu o intrebare destul de personala si vreau pareri... parerile voastre si sincere raspunsuri daca se poate. Daca ati muri acum, in momentul asta in care cititi intrebarea, ati fi multumiti de ce ati facut pana acum. Ati fi murit impacat ca ati facut tot ce v-ati dorit in viata? Daca ati mai fi vrut sa faceti niste lucruri, care ar fi fost >acelea?:

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Daca as muri acum as fi constient ca nu am facut toate lucrurile de care am fost capabil.

Insa as muri impacat ca am trait suficiente experiente de viata incat sa inteleg multe.

Si important e ca nu vreau raul nimanui.

As fi vrut sa ajung sa am un acasa al meu, sa imi intemeiez o familie si sa traiesc iubirea alaturi de o sotie minunata si doi copii nazdravani.

Si sa pot fi independent financiar pentru a putea sa imi sprijin parintii.