| raymond25 a întrebat:

ce acte sunt necesare pentru a scoate un catel din tara?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actele necesare pentru animale de companie care calatoresc in ue sint:vaccin antirabic valabil, transponder electronic sau un tatuaj lizibil(puce electronic) si pasaport pentru animale de companie care poate fi eliberat de medicul veterinar mai multe informati gasiti pe situl "drepturile dumneavoastra de consumator"
Nu este raspunsul meu. L-am gasit aici:http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t273162.html
Unde mai poti vedea si altele sa te lamuresti.