| Leerix a întrebat:

Ce activități te fac să pierzi complet noțiunea timpului?

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Lectura unei carti interesante sau o discutie placuta si captivanta cu o persoana draga/un prieten apropiat.

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Jocurile pe pc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Jocurile pe calculator.

| Petrica1337 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Trebuie sa joci ceva foarte interesant pentru a nu realiza cum trece timpul facand acest lucru.
Nu?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Petrica1337):

Poker :Texas Hold'em

| neutrino a răspuns:

Studiu individual, aici incluzand si faptul de a citi o carte buna, dar nu de pe net!

| Petrica1337 a răspuns (pentru neutrino):

Adevarat!winking
Dar cate odata mai ai nevoie si de o recreere, deci poti sa te distrezi putin si cu prietenii sau de exemplu sa iesi in natura.

| LoveSleep a răspuns:

Somnul thinking

| Doub a răspuns:

Cititul.

| SkyPilot a răspuns:

Daca ai pus intrebarea aici, presupun ca stii si singura: sexul happy

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Si BTW, ai ochi frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruturile.

| Lecturatuu a răspuns:

Pierzi foarte mult timp atunci cand stai in fata monitorului.