| TheSeventhSin a întrebat:

Ce activitati faceti cand sunteti plictisiti?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu mai stiu ce e aia plictiseala de prin liceu cred sad

| gemeni6226 a răspuns:

In vocabularul meu nu exista acest cuvint, exista in schimb cuvintul ca niciodata nu am destul timp pentru toate.Toata ziua am ce face curat, mincare, spalt calcat, sigur ma si destind ma uit la filme dar daca chiar nu as avea atitea activitati atunci as sta de vorba pe net cu oameni am destui in lista mea de Facebook cu care nu am vb niciodata si sunt convinsa ca ar fi bucurusi sa le acord timp.In trecut am pus pe ignor pe vreo 3 femei care ma stresau cu scrisori de lant si care ma abordau doar sa se laude, sunt destui si destule care doresc sa vb cu mine dar chiar nu am timp. Poate in pensie.

| GoldenZenith a răspuns:

Ma plang altora cat de plictisita sunt.

| CleanHeart a răspuns:

Citesc, gatesc, mananc, ascult muzica, ma uit la seriale, joaca cu animalutele mele, sport, shopping, somn de voie, orice dar numa sa scap de plictiseala.

| EduardEdu1994 a răspuns:

Sala,mai citesc o carte de bucate, mai ies cu fetita.