| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti groaznic de plictisiti? Ce activitati va de-plictisesc si sunt mai eficiente?

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Pai asta depinde si de ce esti tu interesat, eu de exemplu dau drumul la muzica si incep sa dansez, ori imi pun un film sa mai treaca timpul, dar de multe ori prefer sa ies cu prieteni afara sa fim toti mai glumim, povestim amintiri...etc iar de multe ori ni se pune pata sa mergem la dunare.
Iar daca sunt intro relatie prefer sa ies in oras sau sa avem aceea zi pentru noi.

O zi bunawinking

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt certată cu plictiseala!
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Si cu ce ai ajutat-o? happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
E greu să gândești? Să-și facă preocupări, activități, etc. care să-i umple timpul și atunci nu va mai avea de-a face cu plictiseala.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Și de ce trebuie un răspuns mură-n gură când pot da unul sugestiv de gândit?
O seară plăcută.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai pocnit de atâta râs...
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Uhhhh Legi :x da-l incolo, asculta asta :x

http://www.youtube.com/watch?v=oJbETMGDeDo

| Legiuitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună.
Trecuturi care nu dorm, amintiri care nu mor!
Pa, pa.

| victorr_3274 a răspuns:

Ma uit la tv, un film, dorm, ies la plimbare cu catelul, ascult muzica, cant la clapa, ma imbat, fac flotari, fac dus, etc.