| troleibuz a întrebat:

Ce activitati va ridica moralul?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Socializatul, sportul, ascultatul muzicii, in general sunt cu moralul sus dar depinde mult de ce se intampla in perioada aia, de cum e vremea afara samd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul și muzica.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă nu ascult muzica mea o singură zi nu sunt bine deloc muzica îmi da viața numi pot închipui o singura zi fără muzică ma ține in viața muzica in pauza la muncă ascult și cand ma duc sa mănâncă ascult muzică nu exista o zi fără muzică muzica îmi da viața

| Biancapufy a răspuns:

Buna! In general natura iesitul in natura.