| Alecรsutรa a întrebat:

Ce actori preferati aveti?!kisskiss

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Brandon Lee, Jacky Chan, Nicolas Cage, Johnny Deep, Robert Pattisonhappycam atat

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dintre femei imi place mult cum joaca Julia Stiles... iar dintre barbati Adam Sandler big grin

kratos
| kratos a răspuns:

Chris Tucker!

| xibalba a răspuns:

Edward Norton

| inna a răspuns:

Jensen Ackles, Lindsay Lohan, Jennifer Aniston.

| Dan a răspuns:

Penelope Cruz, este o buna actrita, dar si frumoasa.

| Emeraude a răspuns:

Straini: Penelope Cruz, Jennifer Love Hewitt, Rober de Niro, Brad Pitt, Orlando Bloom, Marlene Dietriech, Keanu Reeves, Julia Roberts, Edy Murphy, Whoopi Goldberg (preferata mea), Heath Ledger...sunt multi.

Romani:Mircea Diaconu, Doru Octavian Dumitru, Toma Caragiu, Maia Morgenstern (preferata mea), Nae Caramfil, Ioana Barbu...ma rog, sunt multi, nu-mi vin in minte toti... happy

| RetroX a răspuns:

Christian Bale happy

| Marii a răspuns:

Jensen Ackles, Robert De Niro, Nicolas Cage, Jared Padalecki.

| antonius74 a răspuns:

Bruce willis si arnold schwarzenegger :X

Răspuns utilizator avertizat
| Viuvi a răspuns:

Hmm...shahukh khan, kajol, aishwarya rai, etc
Leonardo dicaprio, zac efron, amanda bynes, etc
Dan condurache, sergiu nicolaescu, maya morgenstern, etc tongue
Ai tai?!

| Alecรsutรa explică:

Ms pt raspunsuri kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al pacino love struck, robert de niro, johnny depp, richard gere, arnold schwarzenegger, christian le blanc, eric braeden, mathew perry, clark gable, anthony hopkins, bruce willis, hugh grant love struck, orlando bloom...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt mulți actori buni și consacrați, dar să nu uităm de actorii indieni care au jucat niște roluri de excepție: O floare și doi grădinari, Lanțul amintirilor, Toată lumea este a mea, etc.
Pa, pa.