| MarcAnthony a întrebat:

Ce actori preferati aveti? Si ce filme favorite aveti?

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Actoribig griniCaprio, Sharon Stone, Lucky Vanous etc.
filmetongueaulie, Home Alone toate, Twilight, H. Potter, Shrek, Alice, Avatar etc. :X

| Siracuzia a răspuns:

Sincer, scuză-mă, dar nu cred că e problema ta.Eu ştiam că eşti pe saitul ăsta să cauţi ajutor nu să intereseze altceva.

| Gigiku a răspuns:

E bun Will Smith... si ca filme preferate
"Alfie",
"If only",
"The curious case of Benjamin Button",
"I am legend",
"Inchisoarea ingerilor" (The Shawshank Redemption)

| Bubu a răspuns:

Imi plac filmele de groaza si de drama, iar actorii sunt multi:*

| MarcAnthony explică:

@AnaMariaPink, nu iti place, nu raspunzi la intrebare. Este problema mea ce intreb si ce nu. Si e fix problema ta daca raspunzi sau nu. Pana acum nu s-a plans nimeni de intrebarile mele. Auzi, mai bine du-te la intrebarile despre sex.winking