| el3ctronizenT a întrebat:

Ce ai alege: dragoste pura si eterna//banii sau putere?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Dragoste pura si eternaaa, si nu ti-o spun doar de dragul de-a raspunde, dar vezi, cu puterea ce faci? te bucuri de bani un an, doi...
Ok, te ingrijestin de fizic, dar de suflet?

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dragostea pura si eterna este cea mai importantalove struck Am spus-o si o mai spun odata.Banii nu aduc fericirea.winkingDebeaba esti bogat daca nu ai sanatate si binenteles daca nu ai dragoste.big grin

| lia a răspuns:

Mai, eu sunt de parere ca nu exista posibilitatea sa traiesti numai cu una dintre ele.
In viata incerci sa le combini intr-un mod armonios ca sa te poti simti fericit.

| SweetCandy a răspuns:

Dragoste pura si eternalove struck

| elena a răspuns:

Dragoste eterna si putere.

| inna a răspuns:

Dragoste pura si eterna.

| cioko19 a răspuns:

Eu zic ca din toate ne trebuie putin.
si din dragoste si din bani si din sanatate
fara dragoste esti nefericit. iar cu banii si cu sanatatea .idem.tot esti nefericit daca duci lipsa din aceste lucruri.
e bine sa ai din toate.
dar daca chiar ar trebui sa aleg.atunci as alege
dragoste pura si eterna :X

| Brigitta a răspuns:

Love-love-lovebig grin

Apoi in doi se poate construi tot ce vreibig grin

| Artemiss a răspuns:

Din toate...

| nellyneliana a răspuns:

Banii si putereabig grin

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dragoste pura si eternablushing

| stephie21 a răspuns:

Daca alegi dragostea si nu ai bani, nu vei fi niciodata fericit. Proverbele: " dragostea trece prin stomac" si " banii nu aduc fericirea, dar o intretine" sunt foarte, dar foarte adevarate! Fericire fara bani, nu cred ...in schimb, daca ai bani ai si putere........prin urmare banii, ca puterea vine de la sine cand ai bani!

Răspuns utilizator avertizat
| alinaandrei a răspuns:

Dragoste pura si eterna. daca le ai pe astea vin si banii si puterea(la mine)

| delia_6706 a răspuns:

Dragostea pura si eterna
happy

| Antrax a răspuns:

Dragoste pura si eterna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baniiiiiiii! pentru ca iti dau si putere si dragoste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi luati-va dragostea eterna...eu aleg banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati voi dragostea si lasati-mi mie banii.sa fie raul meu. laughing