| Andrada003 a întrebat:

Ce ai face daca esti pe un camp si te prinde o furtuna? Nu este nimeni in jurul tau.Doar camp fara strada. Funda pentru cel mai amuzant raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ionutk112 a răspuns:

Mi-as deschide umbrela si as pleca incet spre casa, asta in timp ce imi modific pe telefon statusul pe facebook;, sunt in mijlocul furtunii ""

6 răspunsuri:
| Andrada003 explică:

Pffff...Toate raspunsurile sunt amuzante.rolling on the floor))) Pacat ca nu pot da funda la toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi scot cortul din masina si admir stropii de ploaie.

| usernameSg0 a răspuns:

Cu siguranta multi oameni nu rezista fara sa mearga la baie atunci cand apa curge in fata lor iar ei se uita atent la ea din aceasta cauza probabil ca m-as duce langa un copac sau mi-as da drumul fara sa ma mai misc si as acompania ploaia cu propriul "suc portocaliu"rolling on the floor. Funda?

| UsernameFail a răspuns:

Uite ce ar face un idiot: Scoate degetul umed in actiune, il baga in gura la caldura si isi spala pantalonii intre picioare cu apa cu detergent galben (sti tu ce).

| Anonim0096 a răspuns:

AS STA ''SA GUST''DIN TRASNET(clar cred ca as lua-o la sanatoasa)

| RoByWaR a răspuns:

Ma sinucid laughing!