| LoveToHate a întrebat:

Ce ai vrea sa fii: prost si fericit sau destept si trist?

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Deștept şi trist.

| harciog a răspuns:

Imi doresc intens doar sa "fiu". Catalogarile celorlanti ma lasa rece.Alegerea apartine fiecaruia.

| EmaS a răspuns:

Destept si fericit!

| 4b a răspuns:

Sunt destept si tristwinking

| NoShit a răspuns:

Suna altfel dacă formulai : "Din ce categorie faceţi parte..."

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că aș vrea să fiu doar fericită. Atât. De oamenii deștepti fug majoritatea (ori ii judecă, ori îi bârfesc, ori nu-i înteleg), de proști... aidoma.

| M25M a răspuns:

Cu cat cunosti mai multe cu atat ai vrea sa cunosti mai putin- Cioran, deci as prefera sa fiu prost si fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deştept şi fericit.

| Gogu06 a răspuns:

Prostii sunt nefericiti, desteptii sunt fericiti, iti zic din experienta laughing). Sunt super fericit.

| JamilaGizeh a răspuns:

Offf.ce n-as da sa fiu proasta si fericita.

| thebeggar a răspuns:

Oricum parcurgem toate etapele astea, treptat prin viață, așa că alegera ar fi cam o utopică. Și dacă ar fi posibilă rezultatul... într-un final ar deveni plictisitor.

| yonootz321 a răspuns:

Mi-as dori sa fiu prost si trist...astea imi lipsesc acum big grin

| GabyVlad a răspuns:

Destept si trist deoarece la un moment dat totul o sa se schimbewinking (fundita?)

| Mircea97 a răspuns:

Asta seamana cu un banc, sacul cu bani sau cu minte, fiecare cu ce n'are, sincer, as alege prost si fericit si asa in viata asta facem prea multe lucruri care nu ne plac.