| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce ai vrea sa se schimbe în viața ta în acest moment?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Situatia imobiliara, sa mai scada pretul 30% sper sa am noroc sa vina criza cat mai repede

| AFR81 a răspuns:

Mi-ar placea sa ma contacteze fata de care am fost indragostit, sa clarificam anumite lucruri si sa fim impreuna. N-o sa se intample asta niciodata laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am facut programare la psiholog cumva? O sa le trezeasca constiinta ascunsa atat celor care au raspuns la intrebare cat si celor care citesc? Nu cred :/

Si... as vrea sa se schimbe vremea asta chinuitoare din viata mea happy (de afara)

| Freya1 a răspuns:

Partea financiara, locul de munca...

| OldSoul a răspuns:

Nimic.
Totul îmi merge din ce în ce mai bine.

| Nemessys a răspuns:

Creierul meu. sa invat toata materia pentru bac lejer. sad

| GoldenZenith a răspuns:

Au inceput sa se schimbe destule. 2019 e un an foarte generos in privința asta.
Nu cred ca vreau ceva anume sa se schimbe, las viața sa ma surprindă in continuare.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ma bucur pentru tine

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

As vrea ca peste noapte sa fiu milionar sa o f+u+t pe vecina de la etajul 4 si sa fug in Tenerife stand cu berea in mana privind marea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

| girada79 a răspuns:

Să găsesc o fată care să mă accepte cu Crucea suferinței mele, pentru că sunt în scaun cu rotile.

| DanielLazărPopa2019 a răspuns:

Aș vrea ca să fiu mai bun. Aș vrea să-mi iau crucea și să-L urmez pe Domnul Isus. Sunt păcătos?