| Little Princess a întrebat:

Ce antivirus stiti voi ca e mai bun? link pentru download plss.

7 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Avast.eu pe asta il folosesc de 2 ani si ceva. e gratuit si isi face treaba super bine
http://download.cnet.com/......19223.html

| 1992 a răspuns:

Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

| Mihai03 a răspuns:

Eu consider ca cel mai bun este Avast free antivirus http://download.cnet.com/......19223.html

| papone a răspuns:

Eu folosesc "nod 32" si de doi ani nu am probleme. Daca un fisier pe care il donloadez este virusat, mi-l respinge.Mai mult, zilnic se upgradeaza inpotriva noilor virusi. Ti-l pot trimite "pascu2007pascu@yahoo.com.

| tapalagaeric a răspuns (pentru papone):

Ai dreptate mai bun ca toate antivirusurile care exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun antivirus nu se gaseste gratis, costa vreo 150 lei, dar te anunta si la cel mai mic virus:Kaspersky.

| tapalagaeric a răspuns:

Cel mai bun antivirus este eset nod 32 antivirus4 mai bun ca avast, avg, avira etc ti-l recomand cu placere