| xcristYx a întrebat:

Salut care este cel mai bun antivirus pentru calculator? dati-mi un link de download.

14 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Eu folosesc Avast si sunt foarte multumita de el. Nu mi s-a blocat pc-ul deloc si nu a prezentat niciun fel de problema. Il poti descarca de pe Softonic. happy

| BassHunter13 a răspuns:

Cel mai bun antivirus nu il gasesti moca! O fi el 90zile gratis dar mai rau iti face calc! Eu folosesc Norton cu licienta si sunt extrem de multumit!

| Bogdan_9316 a răspuns:

AviraAntivirus e cel mai bun, din pareriile mele. Eu il am de mult timp si este free. Mi-e mi-a protejat calculatorul si nu am nici-o treaba :)

Click : http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
si dai la download :)
Sper ca ti-am fost de ajutor

| Nick2012 a răspuns:

Avasat happy e cel mai bun eu îl folosesc şi sunt foarte mulţumit de el.Ţil recomand big grin

| maradona10 a răspuns:

Kasperski...dar cumpara-l e foarte bun

| cristi767 a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2013 aleg eu drept cel mai bun antivirus http://bit.ly/13IJp4w

Dar parerile sunt cam impartite. Pana la urma un antivirus updatat este ceea ce iti este necesar tie, indiferent de cine-l face (pana la un punct).

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Cel mai bun este avira

| Madrill a răspuns:

Nu exista antivirus bun. O sa-ti faca fata o anumita perioada de timp. Sfatul meu foloseste deepfreeze. Antivirusurile iti mai ocupa si din resursele la pc.

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Bitdefendre de pe site eal sau avast eu folosesc avast sau cauta si tu top 10 top etc cauta si tu pe internet sau norton ala sau altele etc

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Linkul e www.avast.com sau na il gasesti tu

| July739 a răspuns:

Http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
Saau daca ai Windows XP cel de sus nu cred ca merge, dar uite si alta solutie: http://free.avg.com/eu-en/free-antivirus-download
De fapt toate antivirusurile sunt bune toate in afara de Norton Security;).

| anamariata a răspuns:

Kaspersky: http://www.mocasoft.ro/kaspersky-antivirus-licenta-gratis/ acum este la promotie, gratuit 100%

| xMaTrIxX a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/......oad.....da e pentru windows 7 e super tare daca nu il poti downloada de aici cauta si tu Microsoft security... funda?