| MAIA18 a întrebat:

Ce aplicație e buna pentru a localiza o persoana din familie după nr de telefon?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista un serviciu de GPS care se pate platii la furnizorul de telefonie, dar numai cu acordul persoanei care are acel telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista ceea ce cauti tu, cel putin nu la dispozitia persoanelor fizice.

| LoveSleep a răspuns:

Instagram, Facebook, depinde de cat de multe poze pune zilnic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai suspiciunea că te înșeală soțul și vrei să-l prinzi in fapt?
Poate sa fie mai abil și să-și închidă telefonul.

| Lucian887 a răspuns:

Dacă tu și membrii familiei tale folosiți iPhone-uri, puteți utiliza aplicația încorporată „Find My" pentru a vă împărtăși locația. Desigur, este ușor să falsificați locația în aplicația „Find My" folosind o aplicație de schimbare a GPS-ului, cum ar fi AnyTo.