| onuțadeea a întrebat:

Bună seara! Știe cineva vreo aplicație cu care pot localiza numere de telefon pe hartă? Dar sa fie o aplicație de încredere, nu porcării.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, dar functioneaza doar pe serverul retelei pe care este telefonul conectat si doar cand vorbeste sau face schimb de date. Aprecierea se poate face cu precizie de cateva zeci de metrii.

| cristi202 a răspuns:

Eset Smart Security, eu il folosesc, si in cazul pierderii telefonului, pot trimite de pe altul un mesaj pe numarul meu, si automat primesc un link cu pozitia telefonului in GMaps. Deci, cred ca realizezi ca trebuie sa ai acces la telefon, ca sa instalezi aplicatia, altfel nu cred ca e posibil.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că există.
Până acum există doar aplicații inutile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cine esti tu? De la FBI, CIA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai autoritatiile pot face asta.

| an0nline a răspuns:

Acest gen de aplicatii detin doar cei din serviciile secrete, o parte din operatorii de retele de telefonie si hackeri asa ca nu vei gasi. In cazul in care ai fost amenintata prin telefon apeleaza la politie.