| Anitta97 a întrebat:

Ce aplicație va place mai mult între Instagram și Tik Tok?

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

Ambele sunt pline cu gunoaie. Dar daca as avea de ales, mai bine as merge pe Instagram. Macar acolo poti controla mai usor flow-ul de gunoi in continut.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tiktok

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am folosit tiktok cam 1 saptmana.
cica ar avea un algoritm misto in care invata ce te intereseaza si pe urma iti da doar recomandari din zona.
nu ma intereseaza bombardieri si pitipoance si tot din alea am primit. Asa ca am asters tiktok.

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru suntserios):

Fix asa si eu patesc, imi apar toate t*rfele, le dau "nu ma intereseaza", dar tot imi apar peste cateva minute

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaeml1200 a răspuns (pentru Sportacus123):

Ce nu ai inteles. Le dau "nu ma intereseaza", tot imi apar, tot ce ar trebui sa fac, ar fi eventual sa-mi fac alt cont, sau sa dezinstalez definitiv aplicatia, nu doar mie mi se intampla asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.

| Miruna333 a răspuns:

Tiktok

| ALM2000RO a răspuns:

Instagram happy

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaeml1200 a răspuns:

Instagram. Pe Tiktok imi apar toate pițipoancele slave, cu decolteul si fundu in evidenta, si conturile lor de onlyfans in descriere

| MocanuAlina2006 a răspuns:

Instagram

| Catlove33 a răspuns:

Tik Tok.

| Pikmin a răspuns:

Instagram.