| cîrne a întrebat:

Ce apreciati si ce dispretuiti cel mai mult la poporul roman?

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Areciez traditile si urasc nesimtirea.

| Orannginna a răspuns:

Apreciez faptul ca prin cateva parti valorile morale si cum a spus @juniper traditiile s'au pastrat. Detest nepasarea de care dam dovada la orice pas. happy

| ☼loli☼ a răspuns:

Mie mi se pare ca suntem un popor unit si sincer, chiar daca ne injuram zilnic unii pe altii la semafoarehee hee ce nu imi place este partea cu cersitul, furatul si reputatia noastra de fapt

| roxy_5007 a răspuns:

Nu apreciez nimic, Dar dispretuiesc conducatorii, nu au facut nimica pentru romania de cand ii stiu

| alexkoopa a răspuns:

Chiar daca fac parte din el...recunosc ca nu prea sunt chestii de apreciat.