ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Ce are, mai nou site-ul asta, ca, de cate ori intru pe o categorie, imi cere sa ma loghez. Daca vreau sa intru pe profil, vrea si el sa ma loghez. Nu pot sa respir o clipa ca, hopaaaa...ma trezesc delogata.
Si voi patiti la fel?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Da, a trebuit să mă (re)loghez la fiecare răspuns pe care l-am dat în ultima jumătate de oră.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Si eu patesc la fel. E flux mare pe site probabil.

| Silvia a răspuns:

Azi de vreo 3 ori a trebuit sa ma loghez, in rest eu raman.Doar daca inchid pagina imi cere iar sa ma loghez.

daniela
| daniela a răspuns:

Probabil ca putina mentenanta a lui nu ar strica iar administratorul ar trebui sa tina cont de chestia asta

| DeNyyy a răspuns:

Mie nu mi se intampla asa. decat atunci cand intru din nou pe site.

| Ciupy_2848 a răspuns:

N-are treaba fluxul ci baza de datewinking

| marcelan25 a răspuns:

Azi mi se intampla pentru prima data. Nu stiu ce s-a intamplat, dar acum nici mesaje nu mai pot sa scriu. Daca aflati ceva anuntati-ma si pe mine. Merci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, la fel. O fi de la flacara violeta din capul lui Geoana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vreo luna, trebuia sa ma loghez la fiecare raspuns, si tot nu ma lasa sa intru in profilul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu nu am patit asta, ma loghez doar o data pe zi si atat, desi ai dat fondita eu am raspuns, trebuie sa bifezi sa te tina logata toata ziua