| bubu12234 a întrebat:

Ce as putea face pentru a creste in inaltime macar 2cm intr-un timp scurt? 4 luni maxim

21 răspunsuri:
| alexandru04 a răspuns:

De ce vrei sa mă crești la anii tai, și intru-un timp așa scurt?

| bubu12234 explică (pentru alexandru04):

Pentru ca vreau si pentru ca trebuie, fara prea mult iada iada

| alexandru04 a răspuns (pentru bubu12234):

Nu te supara, nu poți creste așa imediat, am întrebat de ce, poate este alta soluție pentru tine.

| bubu12234 explică (pentru alexandru04):

Anume?

| alexandru04 a răspuns (pentru bubu12234):

Mă las, dacă spunea-i motivul poate era alta soluție la ăsta mă refer

| RAY a răspuns:

Ce varsta ai?

| bubu12234 explică (pentru RAY):

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

Slabe sanse, nici macar 1cm nu vei mai creste, asta e, te simti complexata?

| bubu12234 explică (pentru RAY):

Nu neaparat, doar am nevoie sa fiu un pic mai inalta.

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

A trecut vremea ce sa faci, toate la timpul lor, dar tu esti mica si puternica asta e important

| bubu12234 explică (pentru RAY):

Nu sunt chiar atat de mica, am cat sa nu arat ca un dop laughing dar am nevoie de inca putin

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

Daca vrei iluzi false poti crede ca vei creste 10 cm, tu alegi realitatea sau iluzii

| bubu12234 explică (pentru RAY):

laughing pot totusi incerca

| RAY a răspuns (pentru bubu12234):

Asa e pitica mea puternica

| bubu12234 explică (pentru RAY):

happy

| Violleta2022 a răspuns:

Iti cumperi pantofi cu toc!

| Drimmero a răspuns:

Esti fata, ai si 20 de ani,, ingredientele perfecte pentru a ne duce cu gandul ca tu nu mai cresti...

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Raule,da o sansa fetei poate te ia de barbat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sansele nu trebuie sa vina de la mine, ci de la genetica, natura, organism,, sunt reguli scrise pe care omul le respecta fara sa vrea/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocurile cu 2 cm mai inalte nu sunt o idee mai buna?

| bubu12234 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu si in cazul acesta