| ToxXxic a întrebat:

Ce As Putea Face Sa Treaca Mai Repede >Timpul?<
Vreau Sa Vina Mai Repede Vara Si Deasta happy

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Pff.stiu cum e x_x si eu astept varaa love struck
pai.nu prea putem fake ceva ca sa treaca timpul mai repede.asta e timpulstraight face daca ne tot gandim cand vine vara o sa constatam ca trece si mai greu timpul x_x tot ce ne ramane de facut este sa ne ocupam timpul cu alte lucruri pana atunci.mergem la scoala, venim acasa, stam la calc si uite asa trece o zilaughing...incearca sa scrii si tu in jurnal si te vei simti mai binelove struck...

funda?love struck

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta un timp anume si gaseste ceva care iti place sa faci

| mgtow a răspuns:

Mergi la spital si ii lasi vreo 500 de euro la medic asa te baga in coma si te mentine pana la vara.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Adormi si trezeste-te la vara! Si daca-mi dai o funda, pun o vorba buna la Doamne-Doamne pentru tine si se rezolva. P. S. Ultima fraza a fost o gluma.Nu-mi plac funditele portocalii, ci doar alea luoooz^^laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să treacă timpul mai repede trebuie să-l ai ocupat mereu!
Dacă-ți place să tai frunza la câini toată ziua atunci n-ai șanse maică!