| dani97 a întrebat:

mai este mult pana la vacanta de vara?crying(..ca nu mai rezist... vreau sa treaca o data mai repede timpul asta...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum nu ai murit pana acum numai mori inca putin

| Catalinhhh a răspuns:

Depinde de ce clasă ești. Dacă ești a 8a termini cu o săptămână sau două mai repede.
Dar ce nu mai reziști? Acum câteva zile a fost vacanța de paște de 1 mai iar...

21 iunie 2014 – 14 septembrie 2014 - VACANŢA DE VARĂ

| Immortal69 a răspuns:

Va trece stai linistitwinking

| YoungButNotBeautiful a răspuns:

6 saptamani.

| Anonymous92 a răspuns:

Gasesteti o ocupatie interesanta sau distractive care sa iti ocupe timpul liber, si asa nu te vei mai gandii cat mai este pana la vacanta de vara.