| dani97 a întrebat:

mai este mult pana la vacanta de vara? :X:X:X... o sa treaca repede timpul? laughing... funda

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu termin in 21 iunie cursurile si mai am 3 saptamani de practica. La scoala generala poate mai repede prin 15 iunie, o sa treaca foarte repede.happy

| SimonaQs a răspuns:

Mai sunt 5 saptamani... Si o sa treaca foarte greu... Acum da funda te rog! :*

| Dheutsik a răspuns:

Buna! Scoala ata COMPLET TAMPITA se termina pe 21 iunie. Daca te ajuta, poti sa pui in colul in care scrii de obicei data la tabla, cate zile mai sunt pana la vacanta.Eu asa fac si mi se pare ca timpul trece mai usor. Funda? puppy dog eyes

| biancarebeca a răspuns:

Normal ca trece repede! asta daca stii sa te distrezi laughing laughing)