| DROPKI a întrebat:

Ce asa de rau sa dorm cu caciula in cap? Ca tot spune mama mea sa nu mai dorm cu caciula in cap.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca e vară si e cald. La iarna ce tii in cap?

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

2 caciuli

| DROPKI explică (pentru darrio2007):

Pai dar ea nu vrea sa dorm cu caciula nici cand este iarna.

| darrio2007 a răspuns (pentru DROPKI):

Probabil pentru ca si iarna este cald in casa. Asa te-ai obisnuit.

| RAY a răspuns:

Iți păstrezi temperatura constanta si dormi mai rapid, transpiri mai mult, te manca pielea, la temperatura camerei recomand somnul si fără haine, sa știi pe viitor ca calddura iasă prin cap, iarna cumpăra o căciulă groasa

| Violleta2022 a răspuns:

Ai un handicap/ boala psihica cumva?

| LoveSleep a răspuns:

Spune-i asa: Bine ca cand poarta tata caciula iti place, nebuno care esti.