| Dormeo a întrebat:

Ce ati alege dintre a trai putin si intens sau mult si sa aveti o viata normala?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca as cunoaste ce urmeaza dupa moarte si e garantata situatia m-as bucura sa am viata intensa. Plina de pornoșag

| Drimmero a răspuns:

O viata normala in care sa traiesc mult, cat mai sanatos, aia e mare realizare, putini pot.

| Mayhem666 a răspuns:

Ad Astra Abyssosque!

Prefer o viata linistita, dar nu foarte lunga, nu vreau sa ajung batran si stafidit.

| Lukasssz a răspuns:

Putin si intens.

| wildthing a răspuns:

Putin si intens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua variantă. O viață normală (dar în nici un caz banală). cool

| Jus7t a răspuns:

'It's better to burn out than to fade away.'